Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare, acceptati modul in care utilizam cookie-urile.  Mai multe detalii      X
moto Kalomin
DESPRE NOI

PROFILUL COMPANIEI

Cu o experienta de 21 ani in transportul rutier de marfuri generale si perisabile, cu o flota de 40 camioane, Kalomin Impex SRL s-a dezvoltat pe baza unor valori ce vizeaza seriozitatea, rapiditatea, eficienta si calitatea. Distributia este un element cheie in industrie, fara care piata nu ar fi ajuns la dezvoltarea actuala, insa o distributie de calitate garanteaza succesul unei afaceri. De aceea, Kalomin pune la dispozitie o echipa de profesionisti ce cunosc responsabilitatea presupusa de transportul de marfuri.

Timpul inseamna experienta, insa mai inseamna si durabilitate, seriozitate, constiinciozitate, iar toate acestea nu sunt altceva decat sinonime in explicarea promptitudinii cu care Kalomin Impex SRL isi trateaza clientii.

Suntem o companie orientata catre interesele clientilor nostri, de aceea principalul nostru tel este acela de a gasi idei inovative si solutii flexibile pentru a oferi un transport rapid si de calitate. Scopul nostru este ca orice transport rutier de marfa sa se efectueze la timp si in siguranta, astfel incat fiecare client sa fie multumit pe deplin.

flota noastra
misiune

MISIUNE

Misiunea noastra este sa ducem interesele clientilor nostri spre indeplinire.

viziune

VIZIUNE

Mereu in miscare, evoluam si ne adaptam pentru a oferi servicii de calitate clientilor nostri.

valori

VALORI

Seriozitatea, rapiditatea si eficienta sunt valorile care ne ghideaza in ceea ce facem.

1

ANI DE EXPERIENTA

1

h / SAPTAMANA

1

km / LUNAR

1

tone / LUNAR

CERTIFICAT ISO 9001:2008

Sistemul de management al calitatii

Vezi certificatul VEZI POLITICA IN DOMENIUL CALITATII
Certificat iso 9001

ECHIPA

Suntem aici pentru a raspunde cererii dumneavoastra!

echipa

Nicoleta Catana

Director Marketing

nicoleta.catana@kalomin.ro
echipa

Gabriel David

Director General

gabriel.david@kalomin.ro
echipa

Narcis Catana

Specialist Pr

narcis.catana@kalomin.ro
echipa

Ionut David

Sef Coloana

ionut.david@kalomin.ro
echipa

Amalia Telearca

Contabil

office@kalomin.ro
echipa

Alis Ilie

Economist

alis.ilie@kalomin.ro
echipa

Oana Finichiu

Operator introducere date

oana.finichiu@kalomin.ro
echipa

Alina Barbulescu

Operator introducere date

alina.barbulescu@kalomin.ro
echipa

Diana Lapusneanu

Operator introducere date

diana.lapusneanu@kalomin.ro
echipa

Corina David

Specialist Resurse Umane

office@kalomin.ro
echipa

Bogdan Fugasin

Dispecer

bogdan.fugasin@kalomin.ro
echipa

Sorin Andrei

Dispecer

sorin.andrei@kalomin.ro

Acolo unde ai tu treaba,
noi avem drum!